Anunt Centrul de Excelenta Vaslui

Arhiva » Arhiva 2019-2020 » Anunt Centrul de Excelenta Vaslui

Centrul Județean de Excelență Vaslui (CJEVS)

Vă informam ca deschiderea oficială a cursurilor Centrului JudeÈ›ean de Excelență Vaslui va avea loc, sâmbătă, 12 octombrie 2019, după cum urmează:
– Pentru Centrul Zonal Bârlad – Colegiul Național Gh. Roșca Codreanu Bârlad, ora 10.00
– Pentru Centrul Zonal Vaslui și Centrul Zonal Huși – Liceul Teoretic M. Kogălniceanu Vaslui, ora 12.00
Cu această ocazie vor fi evidențiați elevii cu rezultate deosebite la olimpiadele naționale 2019 care s-au pregătit în cadrul Centrului Județean de Excelență Vaslui.

Mai jos este tabelul cu rezultatele elevilor centrului obtinute la olimpiadele nationale in acest an.

Vă așteptăm să deschidem împreună porțile Centrului Județean de Excelență Vaslui!

• icoRezultate Olimpiade.pdf, Rezultatele elevilor Centrului JudeÈ›ean de Excelență Vaslui la olimpiadele naÈ›ionale - Anul È™colar 2018-2019