Programul EURO200

Arhiva » Arhiva 2019-2020 » Programul EURO200

AJUTOR FINANCIAR ÃŽN VEDEREA ACHIZIÈšIONÄ‚RII UNUI CALCULATOR

Până pe data de 17 aprilie 2020 se primesc cereri pentru acordarea ajutorului de stat pentru achiziÈ›ionarea unui calculator.

CERERILE VOR FI TRIMISE DE CÄ‚TRE PÄ‚RINTE SAU DE CÄ‚TRE ELEVUL MAJOR, PE MAIL la adresa secretariat@colegiulcodreanu.roscanate sau fotografiate.

Modelul de cerere îl găsiÈ›i mai jos. Restul documentelor vor fi solicitate ulterior, conform calendarului din Adresa MEC. Vă rugăm să citiÈ›i cu atenÈ›ie toate fiÈ™ierele ataÈ™ate mai jos È™i, pentru orice nelămurire, să adresaÈ›i întrebări folosind adresa de mail de mai sus, indicând È™i numărul de telefon la care puteÈ›i fi contactat.

ATENÈšIE: ConfiguraÈ›ia minimă a calculatorului este cea din Hotărârea 225.

NU POT BENEFICIA DE ACEST AJUTOR FAMILIILE CARE AU MAI BENEFICIAT DE EL SAU LA CARE VENITUL BRUT PE MEMBRU DE FAMILIE DEPĂȘEȘTE 250 LEI.