Elevi participanti in proiectul "Tineri in Parlamentul European"

Arhiva » Arhiva 2019-2020 » Elevi participanti in proiectul "Tineri in Parlamentul European"

Lista elevilor participanti in proiectul "Tineri in Parlamentul European"

1. Baciu George Catalin,

2.Butnaru Georgiana,

3. Cernat Bianca,

4. Mihai Stefan Adrian,

5. Nanea Petronela Beatrice,

6. Neculita Bianca Stefana,

7. Pascaru Tudor Gabriel,

8. Sava Cosmin Mihai,

9. Savin Alexandru,

10. Vatamanu Alexandru

După cum probabil știți de pe grupul liceului, doamna deputat Ramona Strugariu a lansat un proiect prin intermediul căruia trei licee din județul Vaslui vor putea să își aleagă 10 elevi de clasa a 12a, care să viziteze Parlamentul European la Bruxelles.

Ne-am câștigat și noi un loc din cele trei!!! Odată locul câștigat, avem nevoie și de cei 10 doritori care să meargă. Activitatea se va desfășura în prima săptămână din luna Decembrie a acestui an, cheltuielile de masă, cazare și transport fiind acoperite de Parlamentul European, din bugetul pentru vizitatori, rămânând că voi să aveți doar un ban de buzunar (100-200 de euro, în funcție de posibilități)
Am întocmit un formular de aplicație pe care îl puteți completa până mâine 4 Octombrie, în jurul orei 14. Va asteptam raspunsurile!
Linkul formularului :