Contestatii BAC 2022 CE1119

Arhiva » Arhiva 2021-2022 » Contestatii BAC 2022 CE1119

Ǝn atenția candidaților la examenul de bacalaureat 2022, Centrul de Examen nr. 1119, Colegiul Național ā€žGh. Roșca Codreanuā€ BĆ¢rlad:

Contestațiile la notele obținute la probele scrise ale bacalaureatului - sesiunea iunie-iulie 2022 - pot fi depuse LUNI, 27 iulie 2022, ƎNTRE ORELE 12:00 - 18:00, atĆ¢t fizic, la sediul Colegiului Național ā€žGh. Roșca Codreanuā€ BĆ¢rlad, cĆ¢t și online, pe adresa de email ce1119@yahoo.com.

Pentru depunerea contestației este necesară completarea și semnarea cererii-tip, precum și atașarea copiei după cartea de identitate a candidatului. VĂ RUGĂM SĂ TRECEȚI NUMĂRUL DE TELEFON PE CEREREA-TIP!

Contestațiile se depun NUMAI PERSONAL. Pentru cei plecați din localitate, reprezentanții care depun cererea de contestație trebuie să atașeze și o PROCURĂ Ć®n acest sens.

Cererile-tip se găsesc la sediul Comisiei de examen de la Colegiul Național ā€žGh. Roșca Codreanuā€ BĆ¢rladā€. Pentru cei care doresc să depună cererile online, aceștia pot descărca modelul de cerere de pe site-ul Colegiului Național ā€žGh. Roșca Codreanuā€ BĆ¢rlad.

Mulțumesc.

prof. Alexandru FILIP